Svezte se na zdravé smoothie vlně s novými pomocníky. Vaše tělo to ocení nejen v práci, ale i ve škole nebo v autě!

Vložil | 30.8.2016 | Žádné komentáře | ZDRAVÁ VÝŽIVA A RECEPTY

 

Smoothie není jen tak obyčejný nápoj. Je plný vitamínů, minerálů a přírodních látek, které naše tělo ke správnému fungování tolik potřebuje. Navíc pokud si ho vyrobíte sami doma, máte přesný přehled o tom, jaké suroviny obsahuje.

Ze smoothie si tělo dokáže brát vitamíny a minerály rychleji než z celých plodů. Postaví vás na nohy, podpoří vaši imunitu, zlepší trávení, vyčistí pleť, dokonce pomůže s hubnutím a detoxikací. Jestliže přidáte křen nebo zázvor, smoothie vás i zahřeje. A to přece vůbec není k zahození. S novými smoothie makery a mixéry značky Concept půjde výroba této zdravé lahůdky z ovoce i zeleniny raz dva a zvládnou ji určitě i vaše děti. Tak vzhůru do toho!

SM3381Smoothie makery „Active smoothie“ Concept SM 3381, SM 3382, SM 3383

Hravá duhová rodinka smoothie makerů hned ve čtyřech barvách je žhavou novinkou značky Concept. Kromě všech barevných dobrot, které v nich připravíte, se tak navíc můžete těšit i z jejich veselého vzhledu. Set obsahuje malý barevný mixér a jednu mixovací nádobu o obsahu 570 ml. Ta je vyrobena z plastu bez škodlivých bisfenolů (BPA tritanu) a pro jednoduchou manipulaci je vybavena snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení, který je vždy ve stejné barvě jako mixér. Velmi příjemné je i to, že všechny modely se uvádějí do chodu pouhým našroubováním nádobky na tělo mixéru. Samo sebou se ale o to, aby vše bylo na správném místě, stará bezpečnostní pojistka. Pro bezpečnou práci je spodek všech modelů také potažen gumou. Smoothie, ledovou kávu nebo koktejl s nimi vyrobíte, než by řekl švec. Navíc si vše díky pítku ve víčku s těsněním proti vytékání můžete z mixovací nádobky rovnou vychutnat.

SM3380Smoothie makery „Active smoothie“ Concept SM 3380 a SM 3385

Tyto půvabně vypadající smoothie makery patří k novinkám v sortimentu značky Concept. Tělo mixéru je nerezové, doplněné u modelu SM 3380 čistou bílou barvou a u modelu SM 3385 o elegantní černou. Oba smoothie makery si hravě poradí s výrobou smoothie, koktejlu nebo ledové kávy a zapnete je pouhým našroubováním nádobky na mixér. K jejich základnímu příslušenství patří hned 3 nádobky vyrobené z BPA tritanu, tedy plastu bez škodlivých bisfenolů, se snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení – s bílým a černým o objemu 570 ml a červeným s obsahem 400 ml. Samozřejmostí je i pítko ve víčku s těsněním, které zabrání vytečení. Pro bezpečnou práci jsou oba modely vybaveny bezpečnostní pojistkou a spodní část mixéru je kvůli zamezení pohybu spotřebiče potažena gumou. Nožovou část lze snadno vyjmout, a vyčistíte ji tedy stejně snadno jako zbytek přístroje.

SM8000Smoothie mixér Concept PREMIUM LINE SM 8000

Dokonalá rychlost 33 tisíc otáček za minutu v kombinaci se silným motorem a 4 přednastavené programy dělají z tohoto mixéru z luxusní řady Concept PREMIUM LINE opravdového krále. Z vložených surovin vykouzlí lusknutím prstů nápoje a pokrmy velmi jemné krémové konzistence. Tento dokonalý výsledek je zajištěn nejen extrémním počtem otáček, ale i díky 6 speciálně upraveným, vysoce kvalitním nerezovým nožům. 4 přednastavené programy – SMOOTHIE, SOUP, ICE CREAM a PULSE – umožňují rychlou a jednoduchou přípravu smoothie, polévek, zmrzliny a také raw stravy, u které si díky funkci pulse můžete lehce regulovat hrubost sekání. Mixér má objemnou dvoulitrovou nádobu s trojnásobným těsněním, takže se nemusíte bát vyzkoušet mixér na plný 1600wattový výkon. Při práci s tímto pomocníkem určitě oceníte také otvor ve víku s integrovanou a snadno vyjímatelnou odměrkou. Díky ní není třeba provoz spotřebiče přerušovat a zpracovávané suroviny jednoduše přisypete. Samozřejmostí jsou protiskluzové nožičky, pro zvýšenou ochranu motoru je mixér vybaven vratnou tepelnou pojistkou pro případ přehřátí a praktický je i prostor pro uložení kabelu s fixační drážkou, díky které nebude kabel mixéru nikdy překážet. A abyste si byli jisti, že tenhle mixér má opravdu něco navíc, nabízí pro snadnou manipulaci možnost nasadit nádobu na tělo spotřebiče jak z levé, tak z pravé strany. Jako dárek dostanete ke smoothie mixéru ještě kuchařku s tipy a recepty na ty nejlahodnější nápoje.

SM3360Smoothie maker „smoothie to go“ Concept SM 3360

S tímto šikovným malým stolním mixérem se dvěma mixovacími nádobkami o obsahu 600 ml vyrobenými z tritanu, tedy plastu bez škodlivých bisfenolů, půjde výroba shaku, smoothie, proteinových nápojů, ledové kávy či tříště anebo koktejlu plného vitamínů jedna dvě. Je důmyslně navržený tak, že v nádobě připravíte svůj oblíbený nápoj, odšroubujete a můžete vyrazit. Díky víčku uzpůsobenému k pití je konzumace pohodlná i během chůze, při sportu i jízdě autem. Tvarovaná mixovací nádoba navíc perfektně zapadne do držáku nápojů v autě. Smoothie maker je vybavený programem PULSE, takže hrubost sekání oříšků nebo ovesných vloček v připravovaných nápojích máte vždy pod kontrolou. Má také protiskluzové nožičky a integrovanou bezpečnostní pojistku, která nedovolí spustit mixér, pokud nádoba není správně umístěna.

SM3370Smoothie maker „ smoothie to go“ Concept SM 3370

Ve své skupině patří k učiněným elegánům. Stříbrno-černé provedení totiž nenechá nikoho na pochybách, že jde o skutečně výjimečného pomocníka, který bude slušet každé kuchyni. A to zdaleka neohromí jen svým vzhledem. Nezaskočí ho totiž žádná surovina. S hrubostí oříšků a ovesných vloček si snadno poradí díky přednastavenému programu PULSE a v horkých letních měsících zvládne i sekání ledu. Disponuje dvěma standardními rychlostmi – první vhodnou k přípravě ovocných nápojů třeba z jahod, borůvek, banánů a druhou, která si hravě poradí třeba s tvrdším ananasem nebo kousky zeleniny. Chytrá konstrukce umožňuje konzumaci nápoje přímo z jedné ze dvou nádobek o objemu 600 ml a také perfektní umístění v nápojovém držáku v autě. O bezpečnost provozu spotřebiče se postarají protiskluzové nožičky a rovněž integrovaná bezpečnostní pojistka, která nedovolí mixér spustit, pokud nádoba není na mixéru správně nasazena.

SM3410Smoothie mixér PERFECT ICE CRUSH Concept SM 3410

Kromě lahodného smoothie připraveného ze všeho, na co si jen vzpomenete, můžete v tomto mixéru vykouzlit i koktejly s ledem, polévky nebo omáčky. Je totiž vybavený regulátorem, který umožňuje nastavit až 16 rychlostí. Práci s ním usnadní i tři přednastavené programy: PULSE – přerušované sekání pro kontrolu hrubosti, ICE – k sekání až 10 kostek ledu najednou a SMOOTHIE – k přípravě koktejlů. Objem skleněné nádoby smoothie mixéru je 1,5 litru, bezchybné mixování garantuje 6 nerezových nožů a o bezpečí se postarají protiskluzové nožičky a bezpečnostní pojistka.

Autorka příspěvku: Petra Hubálková, www.my-concept.cz

Komentáře