Sponzor rubriky

Přírodní kámen do vašich domovů i zahrad…

Vložil | 8 6, 2016 | Žádné komentáře | OKRASNÁ ZAHRADA

 

Společnost BIRO-D s.r.o. vám již čtrnáctým rokem nabízí přírodní kámen pro dlažby i obklady do interiéru i exteriéru, a to v pravidelných a nepravidelných formátech, spolu se spárovacími, lepícími hmotami a chemickými přípravky na impregnaci a čištění přírodního kamene.

Porfýrové nášlapyNejžádanějším artiklem z naší nabídky je porfyr. Jsme přímými dovozi štípaného přírodního kamene porfyru z Itálie. Jako dovozci porfyru máme celorepublikově největší výběr tohoto kamene, ať už v barevných odstínech, tak v dodávaných rozměrech. Vybrat si u nás můžete porfyr v nepravidelném tvaru, který dodáváme ve čtyřech odstínech červeno-rezavý, rezavý, šedo-hnědý a šedo-červený. Nabízíme také porfyr v pravidelném řezaném, či štípaném formátu v šíři od 10 do 50 cm a tloušťce od 1 do 7 cm. Pravidelné formáty jsme schopni zajistit i dle specifických přání zákazníka. V porfyru si u nás můžete vybrat i obrubníky, štípané kostky nebo páskové zdivo.

Obkladové pásky žlutý kvarcitDalším velmi oblíbeným sortimentem je kvarcit, a to v mnoha barevných variantách. Vybrat si u nás můžete šedý, tmavě šedý, šedo béžový, šedo zelený, růžový, růžovo fialový i žlutý žlutý.

Velmi zajímavou nabídkou jsou obkladové „Z“ formáty z řezaných kamenných pásků. Společnost BIRO-D s.r.o. nabízí kamenné obkladové pásky v mnoha variantácht. Zastoupena je černá, vícebarevná i rustikální břidlice, barevný, zelený, žlutý, růžový, bílý, kovově zelený, kovově červený, oranžově žlutý kvarcit, dále černý mix i tzv. ledový kvarcit. Na vašich stěnách se bude vyjímat i rula, kterou nabízíme ve žluté a šedé barvě, či tolik žádaný travertin a mnoho dalších. Náš tým vám nabízí i realizaci obkladových pásků u vás doma. Stačí jen zadat poptávku na info@biro-d.cz. V případě, že si u nás obkladové pásky zakoupíte a závazně si u nás objednáte i realizaci, dostanete na nákup těchto „Z“ formátů 5% slevu.

Štípaný porfýrJsme přímými dovozci mnoha druhů kamene, stačí si jen vybrat na některé z našich prodejen v Praze, Brně, Českých Budějovicích, v Táboře nebo ve Strakonicích, nebo navštívit naše webové stránky www.biro-d.cz.

Přírodní kámen je stavebním i okrasným materiálem, který nelze žádnou jinou alterativou plnohodnotně nahradit. Přijďte si k nám vybrat i vy.

Těšíme se na vás, Váš tým BIRO-D

Komentáře