Sponzor rubriky

Uvažujete o kamenných obkladových páscích do bytu a nebo na fasádu? Poradíme vám s jejich výběrem!

Vložil | 31 8, 2016 | Žádné komentáře | OKRASNÁ ZAHRADA

 

Ať už bydlíte v rodinném domě nebo v bytě, můžete si zpříjemnit bydlení krásným obkladovým přírodním kamenem.

Společnost BIRO-D s.r.o. nabízí kamenné obkladové pásky mnoha variantách. Zastoupena je například černá, vícebarevná i rustikální břidlice, kvarcit v mnoha barevných variantách. Na vašich stěnách se bude jistě vyjímat i rula, kterou nabízíme v béžové a šedé barvě. V nabídce máme i tolik žádaný travertin a mnoho dalších.

BIRO_D_podzim_1

Řezané obkladové pásky, jejichž tloušťka se pohybuje podle druhu od 1 do 4 cm, dodává společnost BIRO-D s.r.o. v tzv. „zetkových“ formátech. Obkladové pásky ale nemusíte použít jen v interiéru jako finální úpravu stěn v pokojích, kuchyních nebo v koupelnách.

Pro své neocnitelné vlastnosti jsou kamenné obkladové pásky vhodné i do exteriéru, a to například jako obklad plotových pilířů, soklů, krbů, komínů apod. Vyjímat se budou bezpochyby i na fasádě domů.

realizace

S realizací vám rádi pomůžeme. Stačí zadat poptávku na email info@biro-d.cz. Vypracujeme vám cenovou nabídku a budete-li mít zájem, přijedeme za vámi a poradíme vám přímo na místě. Objednáte-li si u nás i realizaci, zakoupíte obkladové pásky „Z“ formáty se slevou 5%.

BIRO_D_podzim_3Obklad z kamenných obkladových pásků dodá vašemu domovu originalitu, jedinečnost a krásu. Přemýšlíte-li nad tím, jaký materiál v interiéru nebo exteriéru použít, navštivte webové stránky www.biro-d.cz, kde naleznete nabídku přírodního kamene pro dlažbu i obklady, rovněž i zmiňované kamenné obkladové pásky „Z“ formátu spolu s nabídkou spárovacích a lepících hmot a přípravků na impregnaci a čištění kamene.

Přijďte se podívat do naší prodejny BIRO-D s.r.o. v Českých Budějovicích, v Táboře, ve Strakonicích, v Praze a v Brně v areálu Avion Schopping parku naproti vchodu do OD IKEA – sami uvidíte, že přírodní kámen je vskutku ojedinělý a nenahraditelný.

Těšíme se na vaši návštěvu, váš tým BIRO-D

Komentáře