Sponzor rubriky

Jak vyčistit špinavý gril po zahradní párty nebo nedělním netradičním obědě?

Vložil | 12.7.2020 | Žádné komentáře | GRILY A GRILOVÁNÍ

Patříte mezi milovníky grilování? Potom jistě víte, že grilované pochoutky nejlépe chutnají z čistého grilu. Problém ale je, že čistění grilu často vynecháváme, protože je zdlouhavé a složité. Nemusí to ale tak být – stačí když použijte speciální gel značky Mefisto!

cisteniZapomeňte na to, že gril při příštím grilování opálíte! Tím si koledujete jen o zdravotní problémy a navíc se tím znehodnocuje chuť grilovaných pokrmů. Vyčistit gril byla pěkná dřina – doposud! Nyní se totiž už s čistěním špinavé mřížky nemusíte trápit. Stačí začít používat speciální čisticí gel MEFISTO.

Mefisto_0001Pracuje téměř sám: gel Mefisto vyčistí váš gril dokonale a vy se navíc nebudete muset téměř o nic starat. Stačí totiž, když gel pomocí speciálního rozprašovače nanesete na ušpiněnou mřížku nebo i všude tam, kde je vás gril špinavý a necháte působit (stačí zhruba 10 minut). Po této době pouze čistým hadříkem snadno setřete všechny nečistoty a povrch opláchnete vodou. Gril je tak během chvilky absolutně čistý a připraven k dalšímu grilování.

Pomůže na grilu, ale i jinde: sílu gelu Mefisto můžete použít v nejrůznějších situacích. Výborně se hodí na odstraňování mastnoty ze sporáků nebo i z keramických obkladů a dlažby. Použít ho můžete také na čistění skel u krbů a kamen. Mefisto vás prostě nezklame. Při rozprašování gelu musíte dávat pouze pozor na to, aby nepřišel do kontaktu s lakovanými povrchy, hliníkem, jeho slitinami a dalšími barevnými kovy – mohl by totiž změnit jejich barvu.


Čistič Mefisto 500ml je přípravek s mechanickým rozprašovačem na odstraňování mastných a připečených nečistot z nerezových, smaltovaných nebo glazovaných povrchů, jako jsou sporáky, trouby, grily, nádobí a kuchyňské obkladačky. Gelová konzistence zaručuje, že přípravek nestéká ze svislých povrchů.

Více informací a kompletní nabídku najdete na www.druchema.cz

Komentáře