Sponzor rubriky

Přírodní kámen – trvalá krása

Vložil | 19 5, 2015 | Žádné komentáře | OKRASNÁ ZAHRADA

 

Přírodní kámen je stavebním i okrasným materiálem, který nelze žádnou jinou alterativou plnohodnotně nahradit.

Společnost BIRO-D s.r.o., která se prodejem přírodního kamene zabývá již jedenáct let, vyslyšela přání zákazníků a přichází s novinkou, která vás jistě zaujme – štípanými kamennými pásky pro obklad i dlažbu.

Nabízíme kamenné pásky, které využijete nejen v interiéru jako finální úpravu stěn v pokojích, kuchyních nebo v koupelnách, ale i v exteriéru, a to jako obklad plotových pilířů, soklů, krbů komínů apod. Z kamene naštípeme pravidelné formáty i v rozměrech dle vašeho přání.

4400  IMG_7684

Vlevo: kvarcit růžový, štípané pásky, šířka 5 cm. Vpravo: kvarcit – lámaná skála, šířka 1,5 – 2 cm.

Společnost BIRO – D s.r.o. dále nabízí na pěti svých prodejnách v Praze, v Brně, v Českých Budějovicích, ve Strakonicích a v Táboře široký výběr přírodního kamene. Zde si můžete vybrat z několika barevných variant porfyru, kvarcitu, ruly i andezitu. Tyto horniny společně s pískovcem a vápencem jsou k dispozici jak v nepravidelných, tak pravidelných formátech.

17

Porfýr určený pro dlažbu i obklad…

Velmi zajímavou nabídkou jsou obkladové „Z“ formáty z řezaných kamenných pásků. Společnost BIRO-D s.r.o. nabízí kamenné obkladové pásky ve dvaceti jedna variantách. Rovněž u nás nakoupíte i porfyrové valouny a valounky na zásypy, do skalek či jako solitérky. Vybrat si můžete valouny o rozměrech 20/40cm nebo menší 3/5cm a 6/8 cm.

051  valounky

Vlevo “Z” formát – kvarcit. Vpravo valouny

1111

Na webových stránkách www.biro-d.cz, naleznete kontakty na jednotlivé prodejny, katalog přírodního kamene pro dlažbu i obklady včetně komletního ceníku spolu s nabídkou spárovacích a lepících hmot a přípravků na impregnaci či čištění kamene.

BIRO-D: nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky atd. V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska a Itálie, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie, Itálie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Dále nabízíme obkladové páky. Lepidla a malty firmy quick-mix. Přijďte si k nám vybrat i vy!

Komentáře