Sponzor rubriky

Přírodní kámen pro dlažbu a obklad – prodej i realizace…

Vložil | 30 5, 2017 | Žádné komentáře | OKRASNÁ ZAHRADA

 

Společnost BIRO-D s.r.o., která se prodejem přírodního kamene zabývá již 15 let, vám nabízí přírodní kámen pro dlažbu i obklad, lepidla, spárovací hmoty a chemii na ošetření kamene.

Kamenné obkladové pásky zednické rohyVelmi zajímavou nabídkou jsou obkladové „Z“ formáty z řezaných kamenných pásků a štípané kamenné obkladové pásky. Zastoupena je černá, vícebarevná i rustikální břidlice, barevný, zelený, žlutý, růžový, bílý, kovově zelený, kovově červený, oranžově žlutý kvarcit, dále černý mix i tzv.ledový kvarcit, rula, porfýr a mnoho dalších variant.

Obkladové pásky ale nemusíte použít jen v interiéru jako finální úpravu stěn v pokojích, kuchyních nebo v koupelnách. Pro své neocnitelné vlastnosti jsou kamenné obkladové pásky vhodné i do exteriéru, a to například jako obklad plotových pilířů, soklů, krbů, komínů apod. Vyjímat se budou bezpochyby i na fasádě domů.

Dalším žádaným artiklem z naší nabídky je porfyr. Jsme přímými dovozci štípaného přírodního kamene porfýru z Itálie. Vybrat si u nás můžete ze čtyř barevných odstínů kamenných desek nepravidelného i pravidelného tvaru.

Kromě porfýru nabízíme na našich prodejnách i pískovec, kvarcit z Řecka i Brazílie, vápenec, břidlici, andezit a další sortiment. I zde nabízíme široký výběr barev a formátů.

Můžete také využít našich dalších služeb: bezplatného poradenství a nacenění realizace, realizace obkladů a dlažeb

Budete-li mít zájem, nezapomeňte do poptávkového emailu na info@biro-d.cz uvést: výběr materiálu, kontakt na Vás, místo realizace (kvůli dopravě), práce v interiéru nebo exteriéru, celková plocha nebo rozměry ploch včetně vyznačení případných rohů apod., podklad, na který bychom dlažbu nebo obklad aplikovali (tzn. neupravený terén, beton, zeď z cihel, omítnutá zeď, sádrokarton, zateplení apod.), nejlépe přiložte do emailu fotografii těchto ploch.

Kamenné obkladové pásky schodiště exteriér Kamenné obkladové pásky kuchyňská linka Pokládka dlažby pergola

Pro bližší informace můžete také kontaktovat pana Petra na tel.: 775 557 701.

A proč rávě přírodní kámen? Jeho nespornými přednostmi jsou stálost, pevnost a trvanlivost, se kterou odolává klimatickým podmínkám a zachovává si původní vzhled. Přírodní kámen je stavebním i okrasným materiálem, který nelze žádnou jinou alterativou nahradit.

Přijďte si vybrat přírodní kámen pro dlažbu i obklad do prodejen BIRO-D v Brně, Praze, Českých Budějovicích, Táboře a Strakonicích.

Více informací, kontakty, fotogalerii, nabídku i kompletní ceník i akční slevy najdete na www.biro-d.cz.

Komentáře